Referencje

Pragniemy Państwu zaprezentować przykładowe realizacje kotłowni oparte o kotły naszej firmy. Kotłownie zostały wykonane przez firmę WARMONT-BAŚ Witold Baś ze Złoczewa - www.warmont.pl.

 

 

Opinie przesłane na e-mail:

1. Witam nazywam się Mariusz Bossowski jestem użytkownikiem kotła Jastal. Jestem z niego zadowolony, pochłania małą ilość eko groszku. Serwis jest bardzo dobry.

 

2. Skorzystałem z usługi przedstawiciela firmy JASTAL zamawiając kocioł miałowy o mocy 25 kW. Ów przedstawiciel dokonał szczegółowych oględzin lokalu w którym ten kociołkiem zamierzałem użytkować, doradził najlepszą opcję jego instalacji. W dość krótkim czasie kocioł został dostarczony do mnie oraz zamontowany, podłączony oraz pan Marek HUDZIK dokonał uruchomienia.Jego fachowe doradztwo oraz zawodowe wykonanie podłączenia pozwala mi dzisiaj korzystać w optymalnej opcji cieszyć się jego zaletami.Jestem wdzięczny firmie JASTAL za tak ekonomiczny i elegancki produkt a jej przedstawicielowi za super usługę. Mogę z czystym sercem polecić usługi tego znakomitego duetu.


3. Od 10 lat posiadamy kocioł z Jastal Pleszew  350 kW, kocioł rewelacja. Na miał węglowy. Dokupiliśmy jeszcze 3 mniejsze - dwa 95 kW i jeden około 35 kW. Wszystkie spisują się rewelacyjnie w warunkach przemysłowych tzn w dużym ośrodku wczasowym - zainteresowanych funkcjonalnością zapraszamy do obejrzenia. Kotły znajdują się www.zielonagospoda.pl oraz w www.pensjonatprzesieka.pl. Piece zasypuje się raz na 4-5 dni i są całkowicie bezobsługowe - wcześniej paliliśmy w piecach na koks - koszt rocznych wydatków na ogrzewanie i ciepłą wodę spadł około 70 %. REWELACJA !!!! Jastal robi bardzo solidne wyroby - na długie lata, do tego znakomity serwis i szybka wysyłka potrzebnych akcesoriów. Polecam i zapraszam do nas - można zobaczyć jak pracują piece w realnych warunkach.